Ripplagede paigaldajad -10 töötajat (Helsingi, Turku ja Vaasa, Soome)

SELEKTA RESOURCES OÜ

Tööpakkumise number

574084

Töö kirjeldus

Pakutakse tööd kümnele ripplagede paigaldajale Soomes (Helsingi, Turku ja Vaasa).

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus, ehitusprojektide hea tundmine ja laseri kasutamise oskus
- kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus, isiklike käsi- ja elektriliste tööriistade olemasolu ning eelnev töökogemus Soomes

- kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- head palka vastavalt oskustele ja töötulemustele
- Soome ametiala kollektiivlepingust tulenevaid hüvitisi
- elamispinda
- kvaliteetseid tööriideid ja turvavarustust
- võimalust pikaajaliseks tööks ja tähtajatut töölepingut
- laiendatud töötervishoiuteenuseid

Lähem info ja kandideerimine 53029946; cv(ät)selekta.fi või läbi CV Keskuse programmi. Töövestlused toimuvad Eestis.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Selekta on Soome innovaatiline rahvusvaheline konsern, mis on alustanud aastal 1999. Selekta pakub personaliteenuseid Eestis, Soomes, Ungaris ja Poolas . Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil Soomest endale sobiva töö tuhanded eri ametialade esindajad. Pakume tööd ehituse, logistika ja tööstuse vallas. Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.

Vaatan ettevõtte profiili