Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516845

Ripplagede paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ripplagede paigaldustööd Eestis ja Soomes asuvatel objektidel. Kui on tahe ja soov tegeleda ripplagede paigaldusega, kuid puudub eelnev kogemus, siis see ei ole takistuseks. Me õpetame Sind kohapeal.

Ootused kandidaadile

täpne ja kohusetundlik
tehniline taiplikkus
jooniste lugemis oskus
lojaalne, aus, töökas

Ettevõte pakub

täistööaeg
karjäärivõimalusi
meeldivat ja ühtehoidvat kollektiivi
konkurentsivõimelist töötasu
tööks vajalikke vahendeid
tunnitasu alates 10-15€ (bruto)
majutust (Soomes)
koolitusi
paar korda aastas ettevõtte ühisüritusi koos peredega

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt kandideerimistähtaja lõppedes.
Küsimuste korral palun helistage 6555 006

Tööpakkumise number
#516845

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10 - 15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. märts 2018
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2018

Debreta OÜ alustas oma tegevust 1997. aastal ripplagede maaletoomise, -projektimüügi, ja -paigaldamisega.
Praeguseks oleme Eesti turul tegutsenud juba 16 aastat. Esindame Euroopas tuntud ripplagede tootjaid (Saksamaa Knauf AMF-i, Austria Heraklith-i, Taani Rockfon-i, Soome Lautex-it jt.).

Ennekõike pakume oma partneritele terviklahendusi ripplagede osas, mis hõlmab konsultatsioone ja kliendi vajaduste määratlemist, objektiga tutvumist, erinevate lahenduste ja võimaluste pakkumist, vajalike materjalide tellimist ja tarnimist koos meiepoolse paigaldusega.

Teostame alltöövõttu Eesti ja Soome juhtivatele ehitusettevõtetele.

Vaata rohkem