Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #727400

RIIST- JA TARKVARA KONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab olema arvutipõhise kassasüsteemi tark- ja riistvara installeerimine, uute funktsionaalsuste testimine ja juurutamine. Koolitad ja konsulteerid kasutajaid ning lahendad klientide küsimusi (kaughaldusega ja kliendi juures).

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti ja hea vene keele suhtlusoskus (kasuks tuleb ka inglise keele valdamine)

  • B-kategooria juhilubade olemasolu

  • erialase hariduse omandamine või kogemus sarnasel ametikohal

  • oskused riist- ja tarkvara hooldamisel

  • hea suhtlemisoskus ja huvi IT-valdkonna vastu

Ettevõte pakub

  • objektidel tööauto kasutamist
  • tööks vajalikku väljaõpet
  • lisaks põhitasule igakuist tulemustasu heade töötulemuste eest
  • ühtehoidvat meeskonda ja lõbusaid ühisüritusi
  • kaasaegset töökeskkonda ja tasuta parkimisvõimalust Tallinnas, Tehnopoli Teaduspargis
  • võimalust töö kõrvalt jätkata õpingutega ja töötada osalise tööajaga
  • võimalust areneda edasi tippkonsultandiks, projektijuhiks või tarkvaraarendajaks

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot:

-525 7780  -

CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo

Tööpakkumise number
#727400

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2021
Kuulutus sisestati:
2. september 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem