https://www.cvkeskus.ee/435767

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Riigikogu majanduskomisjoni konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 435767

Tööpakkumise number

435767

Töö kirjeldus

Konsultandi tööülesandeks on komisjoni istungite ettevalmistamine ja protokollimine ning komisjoni asjaajamise korraldamine. Samuti komisjoni liikmete abistamine, nende tööks vajaliku informatsiooni kogumine, süstematiseerimine, analüüsimine ja edastamine, sealhulgas komisjoni valdkonna Euroopa Liidu temaatika.
Ootame kandidaate, kellel on tõsine huvi parlamendi tegevuse ja hea õigusloome kujundamises osalemise vastu ning soov toetada Riigikogu komisjoni tema igapäevatöös.


Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus, soovitatavalt õigus- või majandusalane;
• soovitavalt üheaastane töökogemus pakutava ametikohaga sarnasel tööl ja  dokumentide vormistamise kogemus;
• Euroopa Liidu institutsioonide, nende pädevuse ja õigussüsteemi tundmine;
• eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ja inglise keele oskus kesktasemel (B2);
• arvuti ja infosüsteemide kasutamise oskus;
• oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas;
• hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus ja täpsus.


Ettevõte pakub

Pakume tööd huvitavas keskkonnas, eneseteostus- ja arenemisvõimalusi, sõbralikku meeskonda ja töötasu alates 1000 eurot kuus.

Palk: alates 1000 eurot kuus


Lisainfo

Palun põhjenda oma huvi töö vastu motivatsioonikirjas ja saada see koos ametikäigukirjeldusega (cv) hiljemalt 31.augustil 2016 Riigikogu Kantselei personaliosakonnale e-posti aadressil personal.konkurss[at]riigikogu.ee.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2016
Kuulutus sisestati:
12. august 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Riigikogu Kantselei peamine ülesanne on luua Riigikogule tema põhiseaduslike funktsioonide täitmiseks vajalikud tingimused.
Majanduskomisjon on Riigikogu alatine komisjon, kelle tegevusvaldkonnaks on küsimused, mis seonduvad Eesti üldise majanduspoliitikaga ja laia spektri majandusvaldkonna regulatsioonidega. Komisjon menetleb eelnõusid, mis käsitlevad muu hulgas ettevõtlust, ehitust ja elamumajandust, postiteenuseid ja elektroonilise side temaatikat, energeetikat, transporti, turismi, riigivara ja riigihangetega seonduvat, nõudeid pakutavatele toodetele ja teenustele, majandusalaste välislepingute ratifitseerimist, majandusarengut jms. Komisjon annab arvamusi oma valdkonna Euroopa Liidu õigusaktide ja teiste dokumentide eelnõude kohta Euroopa Liidu asjade komisjonile või väliskomisjonile.