Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671750

Riigihangete peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Eesti
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 12. oktoober 2020
Kuulutus aegub:26. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Riigihangete peaspetsialisti põhiülesandeks on ameti põhimäärusest tulenevate ülesannete täitmine riigihangete ettevalmistamisel ja läbiviimisel.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui:

  • oled omandanud kõrghariduse, soovitavalt õigusteaduse õppesuunal;
  • Sul on vähemalt 1-aastane töökogemus riigihangete läbiviimisel riigihangete registris;
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel;
  • kasutad heal tasemel kontoritarkvara.

Ettevõte pakub

Meiega on Sul:

  • põnev töö, mille tulemusi tajume me kõik
  • paindlikud töötingimused stabiilse ja usaldusväärse tööandja juures
  • arendavad koolitused
  • oma ala ekspertidest koosnev ühtne meeskond
  • 35 puhkusepäeva ja 3 tervisepäeva aastas
  • igakuine sporditoetus
  • ühised ettevõtmised

Tööpakkumise number
#671750

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2020

Maanteeamet on suurim Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, kelle ülesandeks on teehoiu korraldamine riigimaanteedel, samuti inimeste ja sõidukite liikuvuse kavandamine ning osalemine liiklusohutuse tagamisel.

Vaata rohkem