Värsked tööpakkumised

Ribakardina osakonna meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458073

Tööpakkumise number

458073

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja Sunorek AS otsib oma meeskonda ribakardina osakonna meistrit, kelle tööülesanneteks on:

  • osakonna töö korraldamine ja vajadusel osalemine tootmistöös
  • materjalivajaduse planeerimine
  • materjalilao korrashoid
  • kvaliteedi kontrolli korraldamine
  • normdokumentatsiooni koostamine ja haldamine

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on hea suhtleja, kohusetundlik, kiire ja täpne ning korrektne oma töös.
Vajalik väga hea eesti keele oskus ja suhtlemistasandil vene keele oskus.
Vajalik on arvutikasutamisoskus.

Pakume väljaõpet ning toredat ja töökat meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. märts 2017
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2017

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. ASi Sunorek käive 2012. aastal oli 10 miljonit € ning ettevõttes töötab ca 190 inimest.