Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294133

RESTORANI VAHETUSEVANEM

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • professionaalne ja sõbralik klientide teenindamine
  • meeskonna juhendamine, suunamine ja juhtimine
  • igapäevase sujuva töökorralduse tagamine
  • inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

Eeldame et:

  • oled eelnevalt ennast tõestanud sarnasel ametikohal
  • oled elurõõmus ja positiivse suhtumisega
  • oled õpihimuline ja alati valmis parema tulemuse nimel pingutama
  • oled töö tegemisel täpne, korrektne ja kohusetundlik
  • suhtled vabalt eesti, vene ja inglise keeles (vene keele oskus on väga oluline)
  • oskad meeskonnakaaslasi motiveerida ning suunata parima tulemuse nimel pingutama
  • armastad suhtlemist ja mõistad, et iga kliendi rahulolu on äärmiselt oluline
  • usud, et see töö on just Sulle sobiv

Kasuks tuleb:
  • eriharidus ja täiendkoolitused
  • cateringi kogemus

  • arenguvõimalusi ja võimalust saada väga hea kogemus just avatud suures restoranis
  • korralikku töökeskonda ja-tingimusi ning toredat meeskonda
  • võimalust kaasa rääkida ja teha ettepanekuid restoranitöö aina paremaks muutmisel
  • põhipalka + tulemustasu
  • võimalust töötada cateringi üritustel

Tööpakkumise number
#294133

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2012

Restoran ja peokeskus „Viktoria“ on just avatud Ülemiste City territooriumil asuv, kultuuri- ja meelelahutuskompleks. Tänu omanäolistele ja suure mahutavusega peoruumidele pakub keskus rohkelt võimalusi erineva iseloomuga sündmuste korraldamiseks. Peokeskus külgneb ühelt poolt teatri- ja kontsertsaaliga, mis mahutab 600 ning teiselt poolt restoraniga, mis mahutab 500 külalist. Restoranile annab omapära õllepruulikoda, mis asub restorani keskmes, seega toimub kogu õlletoodangu valmistamine otse külaliste silme all. Ka menüü, mida pakutakse, on koostatud just sobilikus õllerestorani võtmes, kuid eesmärgiga pakkuda midagi igale nõudlikule maitsele.

Vaata rohkem