Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #793249

Restorani vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse kollektiivi seoses töömahu suurenemisega eelneva töökogemuse ning heal tasemel eesti keele oskusega vahetusevanemat.

Ootused kandidaadile

  • eesti keele oskus

  • vähemalt ühe võõrkeele oskus suhtlustustasandil

  • vähemalt kahe aastane eelnev töökogemus toitlustuses (eelistuslikult varasem töökogemus vahetusevanemana)

  • korrektsus, puhtus, täpsus

  • konkreetsus

  • algatusvõime

  • kohusetunne

  • meeskonnatöö võime

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd toredas kollektiivis graafiku alusel

  • arenemisvõimalust

  • oma töötaja soodustusi ettevõtte kontsernis

  • spordikompensatsiooni või tervisekindlustust (töötaja valib)

  • tööriided ja -vahendid

  • hilistel õhtutundidel Tallinna piires tööandja kulul transporti koju

Lisainfo

Kandideerijatega võtame jooksvalt ühendust ning võimalusel täidame vaba koha juba enne kuulutuse tähtaega sobiva kandidaadiga.

Tööpakkumise number
#793249