Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621566

Restorani vahetusevanem (Hestia Hotel Kentmanni)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on hotelli restorani vahetuse igapäevase töö kordineerimine, töögraafikute koostmine, broneeringute juhtimine ning tööjaotuse kokku leppimine. Vahetusevanemana teostad ka inventuure, tegeled töötajate juhendamisega, mõistad kaupade tellimise ja planeerimise loogikat.

Nõudmised kandidaadile

Sobid suurepäraselt, kui Sul on sarnasel positsioonil töötamise kogemus, suhtled eesti ja inglise keeles, kasuks tuleb ka vene ja/või soome keele oskus. Oled positiivse ellusuhtumisega, korrektne, hea pingetaluvusega ja Sulle meeldib töötada meeskonnas.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd, kindlat ja motiveerivat töötasu, kaasaegset töökeskkonda, mõnusat motivatsioonipaketti ning suurel hulgal vahvaid kolleege.

Tööpakkumise number
#621566

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

Hestia Hotel Ilmarine on unikaalse ajalooga neljatärnihotell trendikas Kalamaja piirkonnas. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja kahteLätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Vaata rohkem