2023-08-23 14:48:55

Restorani teenindaja

DORPAT OÜ
6 - 7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Estiko Gruppi kuuluv Lõuna-Eesti suurim hotell Dorpat otsib enda meeskonda
RESTORANI TEENINDAJAT,
kelle ülesandeks on pakkuda kõrgetasemelist teenindust Dorpat restorani ja cateringi külalistele.

Ootused kandidaadile

See tööpakkumine on just Sulle, kui:

  • oled korrektne ja teenindusvalmis;
  • armastad inimestega suhelda, nende ootusi täita ja ületada;
  • oled valmis teenindama külalisi nii restoranis kui cateringi-üritustel;
  • omad positiivset suhtumist oma töösse, külastajatesse ja meeskonnakaaslastesse;
  • oled valmis töötama graafiku alusel (sh ka nädalavahetuseti);
  • otsid täiskohaga tööd.

Varasem töökogemus restoranis on eeliseks, kuid ei ole määrav.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • tööandja täiendavat tervisekindlustust (peale katseaja läbimist);
  • kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • palju lõbusaid ühisüritusi;
  • tööd Tartu kesklinnas.