Restorani teenindaja
Tööpakkumise number #833735

DORPAT OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Estiko Gruppi kuuluv Lõuna-Eesti suurim hotell Dorpat otsib enda meeskonda

RESTORANI TEENINDAJAT,

kelle ülesandeks on pakkuda kõrgetasemelist teenindust Dorpat restorani külalistele.

Restorani teenindajana:

  • tunned põhjalikult restorani menüüd jajoogikaarti, et seda külalistele tutvustada;
  • võtad vastu tellimusi ning serveerid toite jajooke;
  • tegeled aktiivse müügi ja eripakkumiste tutvustamisega, laudade katmise ja arveldamisega.

Ootused kandidaadile

See tööpakkumine on just Sulle, kui:

  • oled korrektne ja teenindusvalmis;
  • armastad inimestega suhelda, nende ootusi täita ja ületada;
  • omad positiivset suhtumist oma töösse, külastajatesse ja meeskonnakaaslastesse;
  • oled valmis töötama graafiku alusel (sh ka nädalavahetuseti).

Varasem töökogemus restoranis on eeliseks, kuid ei ole määrav.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • tööandja täiendavat tervisekindlustust (peale katseaja läbimist) ja mitmekesist soodustuste paketti;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • palju lõbusaid ühisüritusi kogu Estiko Grupiga;
  • tööd Tartu südalinnas, Lõuna-Eesti suurimas hotellis.

Tööpakkumise number
#833735

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2023
Restorani teenindaja Restorani teenindaja

DORPAT OÜ

Dorpat OÜ on 2007. aastast tegutsev ettevõte, mille tegevusaladeks on majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuste pakkumine. Käesolevaks ajaks on ettevõte nimetatud valdkondades turuliider nii Tartus kui Lõuna-Eesti regioonis.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
ETTEKANDJA YAKUZA SUSHI BAARIS Valeks OÜ
ETTEKANDJA YAKUZA SUSHI BAARIS Valeks OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Restoranide Operaator OÜ
Alates 900 €/kuus
KLIENDITEENINDAJA Restoranide Operaator OÜ • Tartu
Tartu
KASSAPIDAJA-KLIENDITEENINDAJA Piep Manor OÜ
KASSAPIDAJA-KLIENDITEENINDAJA Piep Manor OÜ • Tartu
Tartu
RESTORANI TEENINDAJA RÜÜTLI-KÜÜTRI OÜ
5.5 - 6 €/tunnis
RESTORANI TEENINDAJA RÜÜTLI-KÜÜTRI OÜ • Tartu
Tartu
ABIKOKK - KLIENDITEENINDAJA (L-P 7-17) ROHELINE ÕUN OÜ
6.5 - 7 €/tunnis
ABIKOKK - KLIENDITEENINDAJA (L-P 7-17) ROHELINE ÕUN OÜ • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki