Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243771

Restorani juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- restorani juhtimine, selle töö korraldamine
- eelarvete koostamine ja täitmine, selle eest vastutamine
- aruandlus juhatusele
- dokumentatsiooni korrashoid
- tegevuse analüüs ja toodete/teenuste arendamine
- teenuste kvaliteedi tagamine ja kontroll
- laotegevuse korraldamine
- tootmisprotsesside juhtimine
- projektide juhtimine ja koordineerimine
- suhtlemine tarnijatega
- tootearendus
- kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
- suhtlemine klientide ja koostööpartneritega
- hinnaläbirääkimiste pidamine
- klienditeenindajate töö korraldamine
- meeskonna juhtimine
- personali planeerimine-, värbamine ja koolitamine

Ootused kandidaadile

- eelnev juhtimiskogemus antud valdkonnas ja erialased oskused
- hoolikus, kohusetundlikkus, täpsus ja järjekindlus
- majandamise oskused
- loomingulisus, entusiasm ja suur töötahe
- väga hea suhtlemisoskus
- eesti ja vene keelte oskus

Ettevõte pakub

- eneseteostamise võimalust
- suurt iseseisvust oma töö planeerimisel ja korraldamisel
- vaheldusrikast, huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes
- meeldivat ja professionaalset meeskonda
- enesetäiendusvõimalust
- stabiilset ja püsivat tööd
- teenimise võimalust

Lisainfo

Ankeedile palume kindlasti lisada ka foto.
Oma CV-d saates palume mitte ignoreerida töökuulutusele lisatud küsimusi, palume neile kindlasti vastata.

Vaata ka www.foodmaier.ee või Facebookist:
Coco pagar
CityPlatz

Tööpakkumise number
#243771

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
7. november 2011
Lisainfo palga kohta:
Palk koosneks põhitasust ja müügiboonusest

Foodmaier on 30+ töötajaga nooruslik ja tõsiste arenemisplaanidega toitlustusettevõte.
Foodmaier opereerib kahte säravat üritust - Tallinna suurimat buffet restorani CityPlatz Ülemiste City's
ning tõenäoliselt Eesti suurima tootevalikuga kondiitri- ja pagariäri Coco Solarise keskuses.
Ees on laienemine mistõttu otsime oma meeskonda uusi loomingulisi ja teotahtelisi inimesi.

Vaata rohkem