Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #737786

Restorani- ja baariteenindaja (Hestia Hotel Haapsalu Spa, majutusvõimalusega)

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on hotelli külastajate kõrgetasemeline, sõbralik ja viisakasteenindamine hotelli baaris ning restoranis Blu Holm.

Ootused kandidaadile

Sobid suurepäraselt, kui oled sõbralik, positiivse ellusuhtumisega ningsuhtled eesti ja inglise keeles. Oled täpne, aus, paindlik ja valmistöötama meeskonnas. Kasuks tuleb varasem töökogemustoitlustusteenindajana ja/või soome keele oskus suhtlustasemel.

Omalt poolt pakume võimalust töötada osalise või täistööajaga, paindlikkutöögraafikut, toetavat meeskonda, kindlat töötasu, majutusvõimalust, vee- jasaunakeskuse tasuta külastust ning mitmeid teisi omatöötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#737786

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. november 2021
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2021

Hestia Hotel Haapsalu Spa pakub täiuslikku lõõgastust uuenenud javeelgi mõnusamas heaolumaailmas idüllilises Eesti väikelinnas Haapsalus. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja kahte Lätis.

Vaata rohkem