Restorani ettekandja/ kelner VIP1

ULTEX HALDUS OÜ

Tööpakkumise number

573683

Ultex Haldus OÜ Restorani ettekandja/ kelner

Töö kirjeldus

Klientide kõrgetasemeline ja oskuslik teenindamine a´la carte restoranis

Nõudmised kandidaadile

• Kohusetundlikkust
• Väga head suhtlemisoskust
• Meeskonnatöö kogemust ja professionaalsust
• Erinevate keelte oskus tuleb kasuks
Ootame kandideerima rõõmsameelseid ja avatud inimesi, kes soovivad pakkuda restorani klientidele külalislahket ja meeldivat teenindust

Ettevõte pakub

• Tööd graafiku alusel Tallinna vanalinnas
• Nooruslikku ja professionaalset meeskonda
• Konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Restorani ettekandja/ kelner

Tallinnas, Raekoja platsil asuva restorani Kaerajaan visiooniks on eesti toidukultuuri edendamine ja tutvustamine kaasaegsel moel, põimides endasse traditsioonilised toorained ja moodsa lähenemise toidu valmistamisel.

Vaatan ettevõtte profiili