2023-08-23 14:48:55

Restorani Charlie´s Corner Baarmen / Baaridaam

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma RESTORANI MEESKONDA baarmeni või baaridaami, kelle igapäevaseks tööks on restorani baari külaliste sõbralik teenindamine ning positiivse külastuselamuse loomine, jookide oskuslik valmistamine ja serveerimine!

Ootused kandidaadile

SINULT OOTAME:

• Et oleksid kokteili - ja joogimaailma jäägitult armunud!

• Sulle meeldib suhelda ja teed seda sära silmis;

• Oled positiivse ellusuhtumisega, kiire, täpne ja taibukas;

• Pead lugu oma kolleegidest ja ettevõtte külalistes;

• Inglise keele oskust;

• Ja et oleksid täisealine!

Ettevõte pakub

MEIE PAKUME:

• Stabiilset tööd ja konkurentsivõimelist töötasu;

• Vaheldusrikast tööd, mille käigus saad ise mõelda ja panustada joogikaardi loomisesse!

• Toetavat ja eesmärgile pühendunud meeskonda;

• Tasuta toitlustust;

• Ergo lisatervisekindlustust tööandja poolt;

• Erialaseid koolitusi ja arenguvõimalusi;

• Soodustusi Accor hotelliketti kuuluvates hotellides.