Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242978

Restorani administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uus Tallinna kesklinnas asuv luksusliku interjööriga itaalia a`la carte restoran "Francesco Sibio" otsib restorani administraatorit, kelle tööülesanneteks on külaliste vastuvõtmine, juhendamine ja abistamine.
Kui Sulle meeldib inimestega suhelda siis on see sobiv töökoht Sinule.

Ootused kandidaadile

- sobiv meeskonnatööks ja orienteeritud kogu meeskonna headele tulemustele
- suurepärane eesti keele ja väga hea vene keele oskus, inglise keel suhtlustasandil
- valmidus pingelisteks tööpäevadeks õhtusel ajal ning nädalalõppudel
- kohusetundlikkus
- tähelepanelikkus
- sõbralikkus
- korrektne ja meeldiv väljanägemus
- kasuks tuleb töökogemus teenindusvaldkonnas

Ettevõte pakub

- meeldivat atmosfääri
- sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
- huvitavat tööd
- kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Töö on õhtuste vahetustega ja sobib üliõpilastele.
Ootame ainult pildiga cv!!!
Muu antud töökohaga seonduv informatsioon edastatakse töövestlusel.

Tööpakkumise number
#242978

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. november 2011
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem