Värsked tööpakkumised

Reprosse trükiettevalmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174638

Tööpakkumise number

174638

Töö kirjeldus

Kujunduste ja failide ettevalmistamine trükiks ning piltide töötlemine

Nõudmised kandidaadile

Kohusetundlikus, usaldus, TÄPSUS.
Eraldi väljaõpe - eelduseks on väga hea Coreli ja Illustratori tundmine!
Kasuks tuleb inglise või/ja soome keele oskus!

Ettevõte pakub

Tublile töötajale pole kunagi millestki kahju!
Pakume head palka vastavalt oskustele! Häid töötingimusi kaasaegses trükikojas!
Meeleolukaid firmaüritusi nii suvel kui talvel!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
2. märts 2009
Lisainfo palga kohta:
vastavalt kokkuleppele

Täielikult Eesti kapitalil põhinev LabelPrint OÜ alustas tegutsemist 2001. aastal. Oleme suurim flekso-trükikoda Eestis. Järjepidevate investeeringutega uutesse lahendustesse oleme tänaseks parimate tehniliste võimalustega flekso-trükikoda Eestis. Eesmärk on veelgi kasvada. Meie firma aastakäive on viie aastaga tõusnud 60 miljoni kroonini ning ettevõttes töötab täna enam kui 40 tublit inimest.