Värsked tööpakkumised

Rendiagent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390552

Tööpakkumise number

390552

Töö kirjeldus

• Klientide vajaduste väljaselgitamine, nende nõustamine ja sobivate lahenduste pakkumine
• Rendilepingute sõlmimine ja haldamine
• Renditeenuste müük
• Hinnapakkumiste koostamine
• Päringutele vastamine
• Rendiautode ettevalmistamine ning ette- ja äravedu (vastavalt vajadusele)
• Tööle asumise aeg: september 2015

Nõudmised kandidaadile

• Väga hea suhtlemisoskus
• Eesti keele valdamine
• Inglise ja/või vene keele oskus vähemalt kesktasemel (arusaamine ja rääkimine)
• B-kategooria autojuhiload
• Arvuti kasutamise oskus (MS Office)
• Korrektsus, esinduslikkus ning hoolsus
• Iseseisvus, hea pingetaluvus, aktiivsus ja kohusetundlikkus
• Vanust alates 20 eluaastat

Ettevõte pakub

• Põnevat ja rutiinivaba tööd
• Motiveerivat töötasu
• Meeldivat töökeskkonda
• Tööalast väljaõpet
• Toetavaid ning nooruslikke kolleege
• Osaline tööaeg vahetustega, graafiku alusel.
• Esinduse tööaeg: E-R: 10-19, L 09-14.
• Eeldatav töökoormus on ca 0,65 kohta ehk ca 90-110 töötundi kuus
• Töökoormus on sobilik töötamiseks kooli või teise töö kõrvalt
• Tähtajaline tööleping (kuni 31.05.2016)

Lisainfo

Kasuks tuleb:
• Vene ja/või soome keele oskus
• Tehniline taip ning huvi autonduse vastu
• Klienditeeninduse kogemus
• Eelnev töökogemus automüügi, autorendi või -liisingu valdkonnas
• Oskus ja tahe hoida häid kliendi- ja töösuhteid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. august 2015
Kuulutus sisestati:
4. august 2015

A+ Autorent (A Pluss Autorent) on Merrillmann OÜ registreeritud kaubamärk. Pakume autorendi-, täisteenusliisingu ning autopargi haldusteenuseid. Meie autorendi klientideks on nii eraisikud kui ka ettevõtted, samas kui täisteenusliising on suunatud eelkõige äriklientidele ja riigiasutustele. Oleme tänaseks järjepidevalt tegutsenud juba 15 aastat. A+ Autorent kuulub Taani autokontserni Semler Gruppen.

Otsime asjalikku ja hakkajat rendiagenti meie kesklinna rendipunkti Norde Centrumi kaubanduskeskuses