Värsked tööpakkumised

Remonditööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 610500

Tööpakkumise number

610500

Firma nimi peidetud Remonditööline

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

Tehnosüsteemide korrashoiu ja hooldusega seotud tööd, inventari remont ja hooldus, lihtsamate ehitustööde teostamine, igapäevaste haldusalaste küsimuste operatiivne lahendamine, osalemine ürituste ettevalmistustöödel sh mööbli teisaldamine ja kooli personali abistamine jooksvatel töödel.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

Head suhtlusoskust ja eesti keele oskust, meeskonnatöö oskust, tehnilist taiplikkust ja planeerimisoskust, teadmisi ja kogemusi ehitusvaldkonnas, oskust töötada iseseisvalt ja kohusetundlikkust, korrektsust ning aktiivsust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

Tähtajatut töölepingut, koolielust tulenevat paindlikku tööaega, soodustusi sportimiseks ja toitlustuseks.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. august 2019
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2019
Brutopalk:
kuni 825 EUR kuus

Rae vald asub Harjumaal, Tallinnast lõunas ning piirneb Jõelähtme, Kiili, Raasiku ja Kose valdadega.
Tänane Rae vald on Eesti üks tormilisema arenguga kohalikke omavalitsusi - soodne geograafiline asukoht ja ettevõtluskliima on teinud Rae vallast atraktiivse piirkonna ettevõtjate jaoks, linnalähedane asupaik ja hea infrastruktuur meelitab ligi noori peresid.
Rae vallas elab 18 000 inimest, keskmine vanus on 32 aastat.
Rae vallas on viis alevikku - Peetri, Jüri, Lagedi, Vaida ja Assaku, 27 küla, 5 kooli ja 10 lasteaeda.