Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #389799

Remondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmisseadmete korrashoid
  • Remondi- ja hooldustööde läbiviimine
  • Rikete likvideerimine ja ennetamine
  • Lõikeinstrumentide vahetus ja teritus

Nõudmised kandidaadile

AS Imprest ootab Sind oma meeskonda, kui Sa oled:

  • tehniliselt taiplik, korrektne ja kohusetundlik, oskad teha tööd meeskonnas
  • valmis vahetustega tööks
  • varasemalt töötanud lukksepana või omad vastavat väljaõpet

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • aastaringset püsivat ja kindlat tööd
  • tasuta bussitransporti tööl käimiseks mitmest eri suunast (Rakverest, Kundast, Viru-Nigulast)
  • toetavat meeskonda ning häid töö- ja olmetingimusi
  • töötasu on aus ning laekub korrapäraselt
  • korralike tööriideid, sooja toitu ning soodustusi meie toodangule
  • toredaid ühisüritusi
  • hoolitseme ka Sinu tervise eest, pakkudes regulaarseid ujumisvõimalusi

Lisainfo

Asume Lääne-Virumaal, Viru-Nigula vallas, Ojakülas. Kontakt: Tatjana(ät)imprest.ee

Töö toimub 2-s vahetuses (6:00-14:30 ja 14:30-23:00).

Tööpakkumise number
#389799

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. august 2015
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2015

AS Imprest on kiiresti arenev ja sõbralik ettevõte, mis valmistab ümarfreesitud ja süvaimmutatud puidust aiatoodeteid ning laste mänguväljakuid. Oma toodangut müüme suuremates Eesti aia- ja ehituskauplustes ning 24-s Euroopa riigis.

Meie tehas asub Ojakülas, Viru-Nigula vallas, Lääne-Virumaal ning kokku töötab Imprestis 80 inimest.

Vaata rohkem