REMONDIGRUPI TEHNIK/AUTOJUHT
Tööpakkumise number #825767

1. jalaväebrigaad
Ida-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

-Transpordivahendite remontimine ja hooldamine
-Seadmete ja töövahendite seisukorra jälgimine, hea peremehelik kasutamine ja vajadusel ettepanekute tegemine hoolduseks, remondiks või uute seadmete soetamiseks
-Teostab vedusid erinevat tüüpi transpordisõidukitega, kasutades ka sõidukite lisaseadmeid ja pealisehitust

Ootused kandidaadile

-Sõjaväelise väljaõppe AO I tase
-Vähemalt keskharidus
-Autoremondi-, tehnika-, masinaehitusalane kutseharidus
-Vastavus kaitseväelase tervise- ja füüsilistele nõuetele
-Eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning ühe võõrkeele (soovitavalt inglise) oskust ametialase sõnavara valdamisega
-Algatusvõime, kohusetundlikkus, otsustus- ja vastutusvõime ning hea suhtlemisoskus
-B, C, E -kategooria juhilubade olemasolu
-Arvuti kasutamise oskus, sealhulgas teksti- ja teabetöötlusprogrammide kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

-Stabiilset ja kindlat sissetulekut
-Tähendusrikast ja mitmekesist tööd
-Arenguvõimalusi ja erialaseid täiendkoolitusi
-35 päeva puhkust ning teisi motivatsioonisüsteemist tulenevaid soodustusi
-Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuse kasutamist
-Sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#825767

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1450 - 1550 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022
REMONDIGRUPI TEHNIK/AUTOJUHT REMONDIGRUPI TEHNIK/AUTOJUHT

Kaitseväe peamine manööverüksus, kuhu kuulub enamik ajateenistuse jooksul väljaõpetatavatest üksustest. Brigaadi allüksused õpetatakse välja Tapa ja Jõhvi linnakutes paiknevates väeosades ja arvatakse pärast väljaõppe läbimist brigaadi reservkoosseisu. Brigaadi koosseisu kuulub ka kiirreageerimisvõimega jalaväepataljon scoutspataljon.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
AUTODE AVARIIREMONDI KAHJUKÄSITLEJA (JÕHVI) HEIMARUS OÜ
2300 €/kuus
AUTODE AVARIIREMONDI KAHJUKÄSITLEJA (JÕHVI) HEIMARUS OÜ • Ida-Virumaa
2300 €/kuus
Ida-Virumaa
2 näd. tagasi
LAOHOIDJA-RELVATEHNIK 1. jalaväebrigaad
1450 - 1550 €/kuus
LAOHOIDJA-RELVATEHNIK 1. jalaväebrigaad • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
4 p. tagasi
SILLAMÄE PÄÄSTEKOMANDO PÄÄSTJA Päästeamet
4 p. tagasi
SILLAMÄE PÄÄSTEKOMANDO PÄÄSTJA Päästeamet • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
UUS
2 p. tagasi
DOKKER Silcargo OÜ
UUS
2 p. tagasi
DOKKER Silcargo OÜ • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
RIIDE- JA ERIVARUSTUSE LAO ÜLEM 1. jalaväebrigaad
1450 - 2000 €/kuus
RIIDE- JA ERIVARUSTUSE LAO ÜLEM 1. jalaväebrigaad • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
Vaatan kõiki