Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #656104

Remondi-ja hooldustööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hotelli igapäevane tehniline teenindamine s.h. pisiremondi- ja parandustööd

  • Ladude korrashoid, inventari haldamine

  • Hoovi korrashoid vastavalt vajadusele

  • Jooksvate ja hooajaliste tööde teostamine

  • Puhastus- ja hooldustööd

  • Transporditööd

Nõudmised kandidaadile

  • Kiire õppimisvõime
  • Hea pingetaluvus
  • Kiirus ja täpsus
  • Kohusetundlikus ja abivalmidus
  • Head meeskonnatöö oskust
  • Valmisolek töötada ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel

    Kasuks tuleb:
  • Varasem hotellitöö kogemus
  • Inglise keele oskus kõnes
  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Püsivat ning vaheldusrikast tööd
  • Hotelliketisiseseid soodustusi
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Lisainfo

Otsime töökat ja energilist remondi- ja hooldustöölist, kelle tööpiirkond oleks kahes lähestikku asuvas hotellis ning kes ei pelgaks ära erinevaid väiksemaid ja suuremaid majapidamistöid nii siseruumides, kui väljas. Tööd pakume 0,5-1,0 koormuse ja käsunduslepinguga.

Tööpakkumise number
#656104

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2020

Toompea jalamil, vana ja uue linna piiril, asub aastast 1873 stiilne paekivi hoone, mis on ehitatud Balti saksa parun Theophil von Stackelbergi poolt omale linnaresidentsiks.
Selles ajalugu täis hoones on 2009 aasta kevadel ajalooliselt autentsema näo saanud ka hotell von Stackelberg Hotel Tallinn, kus on harmooniliselt ühendatud uus ja vana disain.
Hotellis on kokku 52 numbrituba, mis pakuvad hotelli külalistele hubast pelgupaika peale pikka linnaga tutvumist või pingelist ärikohtumist.
Samal tänaval, aadressil Paldiski mnt.3 asub taskukohaste hindadega City Hotell Tallinn, kus on 17 hotellituba.

Vaata rohkem