Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796888

Reklaamkingituste projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute perspektiivikate klientide leidmine ja aktiivne kliendibaasi kasvatamine

  • Julge suhtlus klientidega telefoni teel

  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine

  • Reklaamkingituste ja -toodete lahenduste väljapakkumine äriklientidele ehk aktiivne nõustav müük

  • Tootevaliku ja trükitehnoloogiate tundmine ning sellealane pidev enesetäiendamine

  • Projektide läbiviimine koostöös teiste osakondade ja tootmisega

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suhtlus- ning eneseväljendusoskus

  • Eesmärkide seadmise oskus ja iseseisvus oma tööülesannete korraldamisel

  • Algatusvõime ja loov mõtlemine

  • Tehniline taiplikkus

  • Soov ennast pidevalt täiendada ja arendada

  • Hea suuline ja kirjalik eesti ning inglise keele oskus

  • B-kategooria juhilubade olemasolu

  • Kasuks tuleb varasem müügialane töökogemus ja/või projektijuhtimiskogemus

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd rõõmsameelses kollektiivis

  • Igakülgset tuge ning kaasaegseid töövahendeid

  • Isiklikku ja tööalast arengut soodustavat töökeskkonda

  • Võimalust oluliselt mõjutada oma sissetulekuid

  • Spordiklubitoetust

  • Ühisürituseid

Tööpakkumise number
#796888

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2022
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem