Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291625

Reklaamiagent, Reklaamijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded

  • Iluteenuste ja koolituste, ning ilutoodete pakkumiste koostamine
  • kodulehele info välja panemine
  • tekstide koostamine
  • Kampaaniate korraldamine
  • Kliendisuhete hoidmine ja uute klientide leidmine - reklaami allikad, turundus
  • Partnerite leidmine, lepingute sõlmimine
  • Teenuste pakettide tutvustamine klientidele, ning nende koostamine
  • Klientide külastamine
  • Igapäevane aruandlus ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus tuleb kasuks
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • armastus oma eriala vastu ning entusiasm selles vallas edasi areneda
  • eesti keele oskus heal tasemel ning vene keele valdamine tuleb kasuks, inglise keele oskus.

Kasuks tuleb
  • Täendkoolitused

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalusi hea asukohaga ilusalongis
  • erialast enesetäiendamisvõimalust
  • sõbralikku kollektiivi, püsivat töösuhet

Tööpakkumise number
#291625

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. november 2012
Kuulutus sisestati:
12. november 2012
Lisainfo palga kohta:
500 + % teenustest ning toodete müügist

AESTHETIC Health and Spa – ilu ja esteetika stuudio, õppekeskus ning professionaalse kosmeetika pood.

See on ilusfääri kõige viimaste maailmasuuniste ning kosmetoloogia parimate traditsioonide üllatavalt harmooniline kooslus.

Mis eristab AESTHETIC Health and Spa salongi teistest Eesti ilusalongidest?

PARIM TEENUSTE VALIK
KÕIGE MITMEKESISEMAD NÄO- JA KEHA HOOLDUSE METOODIKAD
APARAAT-KOSMETOLOOGIA UUSIMAD TEHNOLOOGIAD

Vaata rohkem