Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640255

REISISAATJA

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Eesti
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 14. veebruar 2020
Kuulutus aegub:14. märts 2020

Töö kirjeldus

Korraldame bussi- ja lennureise erinevatesse sihtkohtadesse Euroopas. Meie reisid kestavad 8 kuni 12 päeva, sõltuvalt programmist.
Reisisaatja peamine ülesanne on reisi edukas läbiviimine. Selleks peab ta reisi jooksul kliente nõustama, tegelema igasuguste reisikorraldusega seotud küsimustega ja lahendama võimalikke probleeme.
Tulevikkus saab ka giidiks õppida.

TÖÖTASU:
grupijuht – 26 eurot reisipäeva eest (neto)
giid – alates 65 eurot reisipäeva eest (neto)

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus;
  • ladus inglise keel;
  • kõrgharidus või selle omandamine;
  • hea suhtlemisoskus

Me EI nõua turismisalast kõrgharidust ega kehtivat giidi kutsetunnistust.

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vaheldusrikast tööd;
  • võimalust vajadusel töötada ka õpingute kõrvalt;
  • tööd hooajalise iseloomuga: meie reisid toimuvad aprillist oktoobri lõpuni;
  • paindlikku töögraafikut - reisid kokkuleppel, nt ainult suvel.

Lisainfo

Palume saata CV koos fotoga.

Sobivate kandidaatidega võtame kindlasti ühendust.

Tööpakkumise number
#640255

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. märts 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020

Oleme Euroopasse bussireise korraldav reisibüroo. Suve hooajaks otsime oma meeskonda uusi reisisaatjaid.

Vaata rohkem

REISISAATJA