Värsked tööpakkumised

Reisikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430015

Tööpakkumise number

430015

Töö kirjeldus

# Reisiteenuste müümine klientidele
# Kliendile müügi vormistamine ning reisidokumentide ettevalmistamine (sh kindlustus ja lennujaamamaksud)
# Klientide reisi­vajaduste väljaselgitamine
# Informatsiooni andmine ning nõustamine toodete ja teenuste, sihtkohamaa eritingimuste kohta
# Ettevõttesiseselt müügiarvestuse pidamine
# Tooteinfo kogumine ja süstematiseerimine

Nõudmised kandidaadile

# Klienditeeninduse-alased teadmised ja oskused
# Turismimajanduse-alased teadmised
# Teadmised sihtmaa kohta: põhiandmed, geograafia, ajalugu, kultuur ja vaatamisväärsused
# Turismitoote-alased teadmised
# Turismiturunduse-alased teadmised ja oskused
# Reisipaketi koostamine, kalkuleerimine ja müümine
# Töökorralduse-alased teadmised ja oskused
# Arvutikasutamise oskus, sh kontoritarkvaraga töötamise oskus (Excel, Word)

Kasuks tuleb:
- Kõrgetasemeline suhtlemisoskus ning kohanemis- ja otsustusvõime
- Kultuuride­vaheliste erinevuste mõistmistmine ja arvestamine
- Olulisteks eeldusteks on tähele­panelikkus, paindlikkus, analüüsivõime, kiire taip
- Reisidokumentide vormistamise korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

Head töötingimused
Meeldiv ja sõbralik kollektiiv
Normaalset palka
Agendireise

Lisainfo

Pakutav palk: Kokkuleppel
Nõutud keeled: Eesti (väga hea) ja inglise (hea)
Nõutud töökogemus: 2-5 aastat

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2016

Travel Dreams on spetsialiseerunud peamiselt puhkusreiside pakkumiste koostamisele ja organiseerimisele. See annab aluse klientide professionaalseks nõustamiseks ja pakettide kohandamiseks. Loomulikult pakume ka kõiki muid reisimisega kaasnevaid teenuseid. Nelja tegutsemisaasta jooksul oleme palju arenenud: võtnud tööle uusi töötajaid, mitmekordistanud müüki, suurendanud osakapitali, võitnud paljude uute klientide usaldust jne.

Missiooniks on saada parimaks reisibürooks nii eesti kui ka väliskliendile. Meie töötajad ja omanikud on nii reisientusiastid kui ka pühendunud turismiala professionaalid. Seega - soovime pakkuda parimaid lahendusi nii reisimist alles avastavatele inimesele, kui ka kogenud "veteranidele". Lähtume kliendi võimalustest ja vajadustest nii pakettide välja pakkumisel, majutuse otsimisel ning kindlasti ka tegevuse planeerimisel.