Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196364

Reisikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd äriklientide teeninduskogemusega reisikonsultandile.
Igapäevaste tööülesannete hulka kuulub klientide nõustamine, pakkumiste tegemine, erinevate broneerimissüsteemide kasutamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldused kandideerimiseks:
Töökogemus: vähemalt 1 aastane töökogemus reisibüroos
Haridus: keskharidus, turismialane kõrgharidus tuleb kasuks
Keeleoskus: riigikeeleoskus ja vähemalt 2 võõrkeele oskus (inglise, vene)
hea arvutioskus
hea matemaatiline taip

Nõutavad isikuomadused:
väga hea suhtlemisoskus ja soov teenindada
täpsus, korrektsus ja suur kohusetunne
väga hea pingetaluvus

Kasuks tuleb:
eelnev kogemus ärireiside müümisel
teiste võõrkeelte oskus

Ettevõte pakub

erialaseid koolitusi
soodustusega reisimisvõimalusi
huvitavat tööd Eesti TOP 3 reisibüroos

Tööpakkumise number
#196364

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010

Baltic Tours on üks vanimaid reisibüroosid Eestis, pakkudes kõiki reisimise ja turismiga seotud teenuseid - seda nii kaasmaalastele kui ka meid külastavatele välisturistidele. Loodud 1989. aastal ning tänaseks oleme kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks omades kontoreid Tallinnas, Tartus, Riias ja Peterburis. Alates 1996. aastast oleme Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni (International Air Transport Association) IATA liige, mis annab meile õiguse müüa ja iseseisvalt välja kirjutada kõiki lennupileteid üle maailma. Oleme Eesti Turismifirmade Liidu (ETFL) põhiliige ja 2008 aastal loodud MTÜ Eesti Konverentsibüroo asutajaliige.

Vaata rohkem