Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196364

Reisikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd äriklientide teeninduskogemusega reisikonsultandile.
Igapäevaste tööülesannete hulka kuulub klientide nõustamine, pakkumiste tegemine, erinevate broneerimissüsteemide kasutamine.

Ootused kandidaadile

Eeldused kandideerimiseks:
Töökogemus: vähemalt 1 aastane töökogemus reisibüroos
Haridus: keskharidus, turismialane kõrgharidus tuleb kasuks
Keeleoskus: riigikeeleoskus ja vähemalt 2 võõrkeele oskus (inglise, vene)
hea arvutioskus
hea matemaatiline taip

Nõutavad isikuomadused:
väga hea suhtlemisoskus ja soov teenindada
täpsus, korrektsus ja suur kohusetunne
väga hea pingetaluvus

Kasuks tuleb:
eelnev kogemus ärireiside müümisel
teiste võõrkeelte oskus

Ettevõte pakub

erialaseid koolitusi
soodustusega reisimisvõimalusi
huvitavat tööd Eesti TOP 3 reisibüroos

Tööpakkumise number
#196364