Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734733

Rehvitehnik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma Viljandi autokeskuse meeskonda rehvitehnikuid.

  • Rehvide remont
  • Rehvide montaaž ja balansseerimine (sõiduauto/ kaubiku rehvid)
  • Pisemad abitööd

Vajadusel koolitus ja väljaõpe kohapeal

Ootused kandidaadile

  • Tehniline taiplikkus
  • Loogiline mõtlemine
  • Kohusetundlikkus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas
  • Eesti keele oskus

Kasuks tuleb eelnev töökogemus rehvitehnikuna

  • Kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid tarvikuid, mis teevad töö lihtsaks

  • Huvitavat tööd kiiresti kasvavas ettevõttes

  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu

  • Erinevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#734733
Rehvitehnik