Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675709

Rehvitehnik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda tehnikut.

Sinu töökohustuste hulka kuulub:

Sõidukite (kaubik, maastur, sõiduauto) rehvide vahetus ja parandus.

Ootused kandidaadile

Oled aus, kohusetundlik, kiire õppija, hea tehnilise taibuga.

Eelnev töökogemus ei ole oluline aga tuleb kindlasti kasuks.

Tööks vajalikke vahendeid. Kaasaegset ja sõbralikku töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#675709

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020

CVKeskus.ee klient

Rehvide ja velgede jae -ja hulgimüük, rehvitööd.

Vaata rohkem

Rehvitehnik