Värsked tööpakkumised

Rehvitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502252

Tööpakkumise number

502252

Töö kirjeldus

Rehvide vahetus ja remont (veoauto, buss, kaubik, sõiduauto ja traktor). Lao ja tööruumide korrashoid. Kauba väljastamine ja vastuvõtmine.

Nõudmised kandidaadile

Soovituslik oleks eelnev töökogemus, algteadmised rehvitöödest ja rehvidest ning tehniline taip tehnika valdkonnas.
Olulised omadused: ausus, töökus, suhtlemisoskus, väga hea füüsiline vorm, tehniline taip ja eesti keele oskus.

Konkurentsivõimelist palka, töövahendeid ja toetavat meeskonda. Töökohta värskelt valminud majas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. november 2017
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2017

Balti Rehv OÜ on era kapitalil tegutsev rehvifirma. Omame kogemust rehviturul 15 aastat. Meil on töökojad Tartus ja Tallinnas. Meie töökodades müüakse rehve sõidu- ja veoautodele, mootorratastele, bussidele, traktoritele, tööstusmasinatele jne. Pakume kõikidele rehvidele paigaldust ja tasakaalustust, hooajalist hoiustamist ning vajadusel ka remonti. Samuti teostatakse meie juures bussi- ja veoautorehvide taastamist, mustri lõikamist ja lamellitamist.