Rehvitehnik / Шинный техник (Läike tee 8, Tallinn) VIP3

OSCARREHVID

Tööpakkumise number

569451

Töö kirjeldus

• Sõiduautorehvide ja velgede monteerimine, paigaldus, remont.Töö kohapeal, Oscarrehvid OÜ esinduses Läike tee 8.

Описание работы
• Монтаж, установка, ремонт шин дисков от легковых и грузовых автомобилей. Работа на месте, в представительстве Oscarrehvid OÜ на Ляйке теэ, 8.

Nõudmised kandidaadile

• Kohusetundlikku ja asjalikku suhtumist oma töösse
• Eesti keele oskust
• Soovitav varasem praktiline kogemus tehnika valdkonnas

Требования к кандидату
• Обязательность и серьезное отношение к работе
• Владение эстонским и русским языками
• Желателен прежний практический опыт в технической сфере

Ettevõte pakub

• Head palka vastavalt töötulemustele
• Huvitavat, pingelist ja iseseisvat tööd
• Stabiilset töösuhet
• Tööd arenevas firmas
• Ametialast täiendkoolitust

Предприятие предлагает
• Хорошую заработную плату в соответствии с результативностью
• Интересную, напряженную и самостоятельную работу
• Стабильные трудовые отношения
• Работу в развивающейся фирме
• Повышение квалификации

Lisainfo

Töötasu kokkuleppel.
Cоглашение о заработной плате.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
28. november 2018
Soovin kandideerida

Rehvitehnik / Шинный техник  (Läike tee 8, Tallinn)

OSCARREHVID

OÜ Oscarrehvid on Eesti kapitalil 2001 aastal loodud ettevõte, mille põhitegevus on sõidu- ja veoautorehvide, velgede müük ja paigaldus. Tuntud kaubamärkide Yokohama ja Pirelli ametlik esindamine Eestis kindlustab laia rehvivaliku kõigi eeltoodud kaubamärkide lõikes. Lisaks pakutakse ka teiste rehvitootjate nagu Michelin, Bridgestone ja teiste tuntud kaubamärkide rehve.
Ettevõtte aasta käive on ca 4 miljonit EURi ja töötajaid ca 10. Oscarrehvid OÜ teeninduskeskused asuvad Tallinnas ja Pärnus. Lähiaastatel planeerime oma tegevuspiirkonda laiendada, et kindlustada veelgi parem rehvide kättesaadavus üle Eesti.

OÜ Oscarrehvid – это основанное в 2001 году на эстонском капитале предприятие, основная деятельность которого – это продажа и установка шин и дисков для легковых и грузовых автомобилей. Будучи официальным представителем известных торговых марок Yokohama и Pirelli в Эстонии, фирма гарантирует широкий выбор шин данных производителей. Мы также предлагаем шины других производителей, например, Michelin, Bridgestone и других известных марок.
Головой оборот предприятия составляет около 4 миллионов евро.
В компании работает около 10 человек. Сервисы Oscarrehvid OÜ находятся в Таллинне и Пярну. В ближайшие годы мы планируем расширить регион своей деятельности, чтобы улучшить доступность шин по всей Эстонии.

Vaatan ettevõtte profiili