Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519741

Rehvitehnik- Pealinna suurimasse rehvivahetus ettevõttesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite (kaubik, sõiduauto ja maastur) rehvide vahetus.

I astme rehvitehnik peamised tööülesanded:
Monteerib auto rattaid, kus töövahenditeks on tungraud ja õhksurvepüstol.

II astme rehvitehnik peamised tööülesanded:
Rehvide montaaž ja -balanzeerimine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus on soovituslik! Kasuks tulevad autoremondilukksepa kogemused või tehniline taip autonduse-valdkonnast.

Olulised omadused: soov seda tööd teha, ausus, töökus, suhtlemisoskus, väga hea füüsiline vorm, tehniline taip, eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

-Huvitavat ja mitmekesist tööd.
-Meeldivat- ja noort meeskonda.
-Soodustusi ja ühisüritusi peale hooaega.
-Tööriided.
-Palka vastavalt tehtud tööle - VÄGA HEA!
-Töökoja meistritele lisaks müügitehingute boonusesüsteem.
-Väärtustame oma kõiki töötajaid.

Hooajaline töö.
Hooaeg: 26.03 - 04.05.2017 ( aeg võib muutuda vastavalt ilmastikuoludele!)
Töö asukoht: erinevates Rehvitakso töökodades

NB! Sobilik töö lisaraha teenimiseks kooli kõrvalt või teise töö kõrvalt. Võimalus töötada graafiku alusel ja ainult ka nädalavahetuseti.

Lisainfo

Hooajaline töö

Tööaeg: E-P 10.00. - 19.00
(hooajal tööaeg võib olla pikem)

Võimalik töötada ka graafiku alusel kooli- ja/või muu töö kõrvalt või ainult nädalavahetuseti!

NB! Parimatele pakume aastaringi tööd!

Töökoht: Tallinnas, erinevates Rehvitakso töökodades

Tööpakkumise number
#519741

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 1500 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Rehvitakso OÜ on loodud 2007. aastal.

Ettevõte peamiseks tegevusalaks on rehvivahetuse teenuse pakkumine ja kõik sellega seonduv.

Lisaväärtuseks pakume: konditsioneeride täitmine, autoremont, valuvelgede parandus, poleerimine ja vahatamine, akude müük ja paigaldus.

Üha enam kasvab Eestis sõiduautode arv ühe elaniku kohta ning üha rohkem pööratakse tähelepanu rehvivahetuse mugavusele, kiirusele ja kvaliteedile.

Eestis on senini pakutud rehvivahetuse teenust statsionaarsetes ärihoonetes. Rehvitakso OÜ on üks esimestest ettevõttetest oma uudse teenusega, mis pakub mobiilset rehvivahetuse teenust üle Eesti ning samuti pakutakse rehvivahetuse teenust Tallinna suuremates kaubanduskeskuste parklates ajutiste kollaste telkide all.

Rehvitakso OÜ on saavutanud kindla positsiooni Eesti turul ning oleme suurim rehvivahetaja Tallinnas.

Vaata rohkem