Värsked tööpakkumised

Rehvitehnik- Pealinna suurimasse rehvivahetus ettevõttesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359513

Tööpakkumise number

359513

Töö kirjeldus

Sõidukite (kaubik, sõiduauto ja maastur) rehvide vahetus.

I astme rehvitehnik:
monteerib auto rattaid, töövahenditeks: tungraud ja õhksurvepüstol.
Töötasu: 800 - 1500.-

II astme rehvitehnik:
monteerib auto rattaid, töövahenditeks: tungraud ja õhksurvepüstol ning oskab kasutada iseseisvalt rehvide montaaži- ja balanzeerimise pinke.
Töötasu: 1000 - 1500.-

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus on soovituslik. (algteadmised rehvitöödest või tehniline taip tehnika valdkonnas )

Olulised omadused: ausus, töökus, suhtlemisoskus, väga hea füüsiline vorm, tehniline taip.

Ettevõte pakub

-Huvitavat ja mitmekesist tööd.
-Meeldivat- ja noort meeskonda.
-Soodustusi ja ühisüritusi peale hooaega.
-Tööriided.
-Palka vastavalt tehtud tööle - VÄGA HEA! (800-1500.-).
-Proffessionaalsetele töötajatele pakume pikaajalist töölepingut.
-Töökoja meistritele lisaks müügitehingute boonusesüsteem.
-Väärtustame oma kõiki töötajaid.

NB! Sobilik töö lisaraha teenimiseks kooli kõrvalt või teise töö kõrvalt. Võimalus töötada graafiku alusel ja ainult ka nädalavahetuseti.

Lisainfo

Hooajaline töö (15.10-2014.-01.12.2014)

Tööaeg: E-P 10.00. - 19.00
(hooajal tööaeg võib olla pikem)

Võimalik töötada ka graafiku alusel kooli- ja/või muu töö kõrvalt või ainult nädalavahetuseti!

NB! Parimatele pakume aastaringi tööd!

Töökoht: Tallinnas, erinevates Rehvitakso töökodades

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1500 EUR kuus

Rehvitakso OÜ on loodud 2007. aastal. Ettevõte pakub oma klientidele rehvivahetuse teenust hooajati kui nõudlus kõige suurem, samuti müüme laias valikus rehve ja velgi. Klientideks on mootorsõidukite omanikud: sõidautod, kaubikud ja maasturid.
Rehvivahetusel teostatakse sõidukitele rehvide balanzeerimist ja -montaaži.
Üha enam kasvab Eestis sõiduautode arv ühe elaniku kohta ning üha rohkem pööratakse tähelepanu rehvivahetuse mugavusele, kiirusele ja kvaliteedile.

Eestis on senini pakutud rehvivahetuse teenust statsionaarsetes ärihoonetes.
Rehvitakso OÜ on üks esimestest ettevõttetest oma uudse teenusega, mis pakub mobiilset rehvivahetuse teenust üle Eesti ning samuti pakutakse rehvivahetuse teenust Tallinna suuremates kaubanduskeskuste parklates ajutiste kollaste telkide all.

Rehvitakso OÜ on saavutanud kindla positsiooni Eesti turul ning oleme suurim rehvivahetaja Tallinnas.