Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323600

Rehvitehnik- Pealinna suurimasse rehvivahetus ettevõttesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite (kaubik, sõiduauto ja maastur) rehvide vahetus.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus on soovituslik.
Olulised omadused: ausus, töökus, suhtlemisoskus, väga hea füüsiline vorm, tehniline taip

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd.
Meeldivat- ja noort meeskonda.
Soodustusi ja ühisüritusi peale hooaega!
Tööriided
Palka vastavalt tehtud tööle ! Väga hea! (Teeme teistest parema pakkumise!)

Lisainfo

Tööle asumise aeg: KOHE!

Hooajaline töö (kuni 06.12.2013)

Tööaeg: E-P 10.00. - 19.00
(hooajal tööaeg võib olla pikem)

(Võimalik töötada ka graafiku alusel kooli- või muu töö kõrvalt!)

Töökoht: Tallinnas, erinevates Rehvitakso töökodades

Tööpakkumise number
#323600

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. november 2013
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2013

Rehvitakso OÜ on loodud 2007. aastal. Ettevõte pakub oma klientidele rehvivahetuse teenust hooajati kui nõudlus kõige suurem, samuti müüme laias valikus rehve ja velgi. Klientideks on mootorsõidukite omanikud: sõidautod, kaubikud ja maasturid.
Rehvivahetusel teostatakse sõidukitele rehvide balanzeerimist ja -montaaži.
Üha enam kasvab Eestis sõiduautode arv ühe elaniku kohta ning üha rohkem pööratakse tähelepanu rehvivahetuse mugavusele, kiirusele ja kvaliteedile.

Eestis on senini pakutud rehvivahetuse teenust statsionaarsetes ärihoonetes.
Rehvitakso OÜ on üks esimestest ettevõttetest oma uudse teenusega, mis pakub mobiilset rehvivahetuse teenust üle Eesti ning samuti pakutakse rehvivahetuse teenust Tallinna suuremates kaubanduskeskuste parklates ajutiste kollaste telkide all.

Rehvitakso OÜ on saavutanud kindla positsiooni Eesti turul ning oleme suurim rehvivahetaja Tallinnas.

Vaata rohkem