Värsked tööpakkumised

Rehvitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547120

Tööpakkumise number

547120

Töö kirjeldus

Sõidu-,ja veoautorehvide monteerimine, paigaldus, remont.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, ka ilma eelneva kogemuseta, oled valmis pingeliseks tööks. Oled kohusetundlik, täpne, kiire.

Savirehvid pakub Sulle kaasaegset ja ohutut töökeskkonda, väljaõpet ja stabiilset töötasu.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun poöörduda 5063857

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2018
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2018

Pakume laias valikus tuntud tootjate rehve. Meilt leiate rehvid nii autole, bussile, maasturile, ATV-le kui ka mootorattale. Omame lepinguid pea kõigi suurtemate rehvide maaletoojatega, mistõttu saame pakkuda suurima võimaliku rehvivaliku alati turu parima hinnaga. Ostes rehvid internetis, toome Teile rehvid koju kätte. Koostöös Liisi järelmaksuga pakume ka väga soodsaid maksetingimusi.