Värsked tööpakkumised

Rehvitehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462373

Tööpakkumise number

462373

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rehvitehnikut, kelle tööülesanneteks on rehvivahetusega kaasnevad tööd. Töö toimub aadressil Mõisa tee 5, Jüri.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas ning huvi autode ja tehnika vastu. Isikliku transpordi võimalus. Töötasu sõltub ka eelnevast töökogemusest.

Pakume enda poolt võimalust teenida korralikku töötasu lühikese aja jooksul. Meeldivat töökeskkonda ja toredat meeskonda.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2017
Kuulutus sisestati:
3. märts 2017
Brutopalk:
Alates 1400 kuni 2200 EUR kuus

Rehvipunkt OÜ on asutatud 2007 aastal. Tegeleme rehvivahetuse teenuse pakkumisega ja rehvide, velgede müügiga. Meil on välja kujunenud oma püsiklientuur kes hindavad väga meie proffessionaalset suhtumist ja meeldivat õhkkonda. Töid teostame kvaliteetsete Saksa päritolu töövahenditega.