2023-08-23 14:48:55

Rehvitakso OÜ

http://www.rehvitakso.ee

Tööpakkuja tutvustus

Rehvitakso OÜ on Eesti firma, mis on asutatud aastal 2007. Oleme orienteeritud sõidukite rehvivahetuse kvaliteetse, kiire ja mugava teeninduse tagamiseks. Oleme Nr 1 rehvipood ja rehvivahetaja Eestis!

Pakume klientidele kõiki rehvivahetusega seotuid teenuseid samuti ka konditsioneeride täitmist- ja hooldust ning autoremonti. Meie e-keskkonnas leiab rehvid ja veljed, mis on müügil väga soodsate hindadega ja suures valikus. Rehvitakso on tegutsenud tänaseks juba kuusteist (16) aastat ning on üks esimestest ettevõttetest, kes pakub oma teenust Tallinna suuremates kaubanduskeskuste parklates ajutiste kollaste telkide all, samuti omame mobiilset rehvivahetuse ja akuvahetuse teenust!

Ettevõtet juhivad kaks Eesti noort inimest, kes ise kunagi ettevõttele ka nurgakivi panid ja rehve vahetasid. Nüüd tegelevad firma asutajad firma juhtimise ja müügiprotsessiga, kuid kiiretel aegadel võib ka firmajuhte rehvivahetuse pinkide taga näha. Seega võib öelda, et firmajuhid teavad täpselt mis on rehvivahetuses oluline ja mida peab silmas pidama, sest neil endal on pikaajalised kogemused rehvivahetuse alal ning nüüd jagatakse neid kogemusi uutele rehvitehnikutele, kes selles ettevõttes töötavad. Toeta Eesti ettevõtet ja kasuta meie kvaliteetseid teenuseid.

Rehvitakso OÜ on saavutanud 2023 aastal kindla positsiooni Eesti turul ning oleme täna - Suurim Rehvivahetaja Pealinnas ja NR 1 rehvipood Eestis!

Rehvitakso OÜ tööpakkumised