2023-08-23 14:48:55

Registraator (koroonaproovid)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sind kõnetab meditsiin ja tahad anda panuse koroonaviirusega võitlemisse?

Oled hea suhtleja ning positiivse suhtumisega?

Oled valmis töötama vahetustega?

Sel juhul oled õiges kohas, sest seoses mahtude suurenemise ja lisa proovivõtupunktide avamisega otsime juurde registraatoreid, kes võtavad vastu ja suunavad edasi koroonaviiruse proovi andma tulevaid kliente, koostavad ja vormistavad tellimusi ning tegelevad arveldamistega.

Pakume tööd graafiku alusel (summeeritud tööaeg) ning tähtajalist töölepingut (esialgu kuni 31.12.2021).

Tööaeg jääb ajavahemikku 7.30-20:00. Peab olema valmis töötama E-P ja ka riigipühadel.

Töö asukoht on Tallinn.

Kohustuslik on kasutada kaitsevarustust.

Ootused kandidaadile

Meie töötajad on sõbralikud ja vastutustundlikud.

Hindame kõrgelt meeskonnatööd.

Otsime alati lahendusi ja muudatused on meile pigem käivitavaks jõuks.

Oled sobiv kandidaat, kui oled:

  • töökas ja meeldiv kolleeg ning klienditeenindaja
  • kohusetundlik ja täpne
  • kiire õppija
  • talud hästi rutiini
  • omad vähemalt keskharidust ja väga head eesti, vene ning inglise keele oskust.

Antud ametikohal töötamise eelduseks on vaktsineerimisega nõustumine (tööandja kulul) - Covid-19, B-hepatiit, gripp.

Ettevõte pakub

Registraator:

  • leiab eest toetava meeskonna ja pidevalt areneva rahvusvahelise ettevõtte
  • annab oma panuse ühiskonna heaks esmatasandi meditsiinis
  • saab vajaliku väljaõppe ja ainulaadse kogemuse