Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672761
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Regionaalne esindaja

CVKeskus.ee klient
Eesti , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Asukoht: Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 26. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 8. november 2020

Töö kirjeldus

fischer on rahvusvaheliselt tegutsev kinnitussüsteemide tootja. Seoses dünaamilise arenguga otsib firma fischerkandidaati ekspordi osakonna REGIONAALSE ESINDAJA

Regionaalne esindaja hakkab vastutama turu arendamise eest Eestis..

Müügiprotsess hõlmabkorrapäraseid ja intensiivseid telefonivestlusi Klientidega tööl ja samuti müügitööd esindajategevuspiirkonnas.

koostöö olemasolevate ja uute edasimüüjate leidmine

koolituste korraldamine edasimüüjatele ja kasutajatele

edasimüüjate toetamine investeeringutes

osalemine messidel ja näitustel

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt oodatakse:

head ehitusturu ning tööstussektori tundmist

vähemalt 3-aastast edukat müügikogemust sarnasel töökohal

suurepärast oskust luua ja säilitada häid suhteid Klientidega

ambitsioonikust, pühendumust ja head suhtlemisoskust

püsivust läbirääkimistel ning seatud eesmärkide saavutamist

kõrgemat tehnilist haridust

head inglise keele oskust ja MS Office tundmist

Ettevõte pakub

erialaseid arenguvõimalusi

võimalust tõsta oma professionaalset taset ja tehnilisi koolitusi

tulemustest sõltuvat motiveerivat tasu

Tööpakkumise number
#672761

Asukoht:
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. november 2020
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem