Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #629429

Referent

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Referendi põhiülesanded on meditsiiniosakonna asjaajamise ja dokumendihalduse sujuv korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA, KUI:

  • Sul on omandatud keskharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ja ühe võõrkeeloskus suhtlustasemel erialase sõnavara valdamisega
  • arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning teiste arvutiprogrammide ja andmekogude kasutamise oskus
  • avaliku halduse korralduse ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine.
  • Sul on kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
  • Sul on võime töötada pingeolukorras tulemuslikult
  • Sul on algatus- ja analüüsivõime

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:

  • töötasu 1000 eurot kuus
  • 35 päeva põhipuhkust aastas
  • huvitavat ja arendavat tööd
  • paindlikku tööaega
  • arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • toetavat ja nooruslikku meeskonda
  • hüvitist alates teisest haiguspäevast
  • tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, MMA jne)
  • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#629429

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
27. november 2019

Viru Vangla on kaasaaegne, Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.

Vaata rohkem

You are applying to:
Referent