Värsked tööpakkumised

Ravivõimlemisinstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235225

Tööpakkumise number

235225

Töö kirjeldus

Õppe- ja kasvatustöö planeerimine, organiseerimine ja läbiviimine; ravivõimlemistundide läbiviimine; lastevanemate nõustamine, Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikooli esindamine pädevuse piires.

Nõudmised kandidaadile

Ravivõimlemisinstruktori kvalifikatsioonile vastavus.

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi renoveeritud majas
Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
Sõbralikke töökaaslasi

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada sooviavaldus ja CV.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. august 2011
Kuulutus sisestati:
3. august 2011

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool on munitsipaalharidusasutus, mis tagab õppimisvõimalused tavarühmade ja kehapuudega, pervasiivsete ja spetsiifiliste arenguhäiretega lastele lasteaia osas ning keha- ja liitpuudega lastele põhikooli osas. Pakume väikest ja rahulikku õpikeskkonda, võimetekohast õpet kõikidele asutuse lastele, tugiteenuseid erivajadustega lastele ja huvitegevust kõikidele lastele.