Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #463944

Raviregistratuuri administraator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külastajate korrektne teenindamine ja nõustamine raviregistratuuris.
Info jagamine toodete ja teenuste kohta, kirjadele vastamine.
Lisateenuste ja toodete müük.

Ootused kandidaadile

- soome ja inglise keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb ka vene keele oskus
- suhtlemis- ja teenindusvalmidus,
- vastutustundlikkus ja korrektsus,
- kiirus ja täpsus töös arvutiga,
- oskus arveldada sularaha ja makseterminaliga,
- soovitavalt töökogemus klienditeenindajana

Ettevõte pakub

- tööd edukas ja arenevas ettevõttes
- põhipalk+lisatasud+preemiasüsteem
- sõbralikku ja abivalmis töökollektiivi
- ettevõtte poolseid soodustusi

Tööpakkumise number
#463944