Värsked tööpakkumised

Ravimite registreerimise ja kvaliteeditagamise spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214628

Tööpakkumise number

214628

Töö kirjeldus

RA/QA SPETSIALISTI ÜLESANDEKS on ravimite registreerimine Eestis ja välismaal, vastavate ametkondadega suhtlemine, koostöös QA juhiga kvaliteedisüsteemi korrastamine ja selle toimimise jälgimine, oma ülesannetega seotud SOPide väljatöötamine.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME KONKURSILE farmaatsia-, meditsiini-, keemia- või biotehnoloogialalase kõrgharidusega kandidaate, kellel on GMP; GLP või ISO standardeid järgivas farmaatsia- või keemiatööstuses töötamise kogemus, kes tunneb ravimite käitlemist reguleerivaid õigusakte. Nõutav on MS Word, MS Excel ja MS PowerPoint kasutamise oskus, inglise ja vene keele valdamine. Töökoht nõuab süsteemsust ja sihikindlust eesmärkide saavutamisel, võimet töötada nii iseseisvalt kui ka koos meeskonnaga.
Eeliseks on projektijuhtimise ja dokumendihalduse aluste tundmine.

VALITUD KANDIDAADILE pakume ainulaadset töökogemust steriilseid ravimeid tootvas Eesti ettevõttes, huvitavat ja mitmekülgset tööd, arenguvõimalusi, motiveerivat palka, erialast koolitust ja võimalust aidata kaasa Eesti ravimitootmise arengule.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2010

AS Kevelt on Eesti ravimitootja, kes valmistab steriilseid ravimeid ning allhanketöödena biopreparaate ja meditsiiniseadmeid. Tegutseme 1991. aastast.