Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #739371

Ravimite äriahela spetsialist

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SINU PANUS:

veterinaarravimite ost ja müük;

veterinaarravimite äriahelaga seonduv asjaajamine;

turu analüüside koostamine;

suhtlemine tarnijate ja logistikateenuste pakkujatega;

kaubavarude tagamine Baltikumi tasandil.

Ootused kandidaadile

SOBID, KUI:

Sul on teadmised tarneahela ja turgude toimivusest;

Sul on eelnev ostu- või müügitöö kogemus;

kasuks tuleb veterinaaria ravimituru ning veterinaaria riiklike regulatsioonide tundmine või valmisolek nende tundma õppimiseks;

oled iseseisev ja kiire õppija;

oskad seada prioriteete ning pead kinni tähtaegadest;

Sul on hea eesti ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

MEIE POOLT:

põnev töö loomakasvatuse ja ravimitööstuse ühenduskohas;

võimalus end teostada Baltikumi ühes kiiremini arenevas ettevõttes;

tänapäevane ja rahvusvaheline töökeskkond;

kolleegid, kes on sama professionaalsed ja sõbralikud kui Sina.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada motivatsioonikiri koos ülevaatega varasematest
tegevustest ja oskustest (cv) aadressile triinu.ert(at)magnum.ee hiljemalt 10.12.2021.

Töö asukoht: Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, Harjumaa
Lisainfo www.magnum.ee

Tööpakkumise number
#739371

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
12. november 2021

Magnum Grupi eesmärk on muuta Eestit tervemaks ja õnnelikumaks. Iga meie inimese panus sel
teekonnal on oluline, sest tulevik on meie teha.
Gruppi kuuluv Magnum Logistics ootab oma sõbralikku tiimi tehnikut.
Vahetustega töö: E-R: 7:30 - 16:00 ja 14:00 - 22:30, 1-2 x kuus töö pühapäeviti 10:30 - 19:00.
Töötasu on 1350-1450 eurot kuu (bruto).

Vaata rohkem