Värsked tööpakkumised

Ravimiesitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454844

Tööpakkumise number

454844

Firma nimi peidetud ravimiesitleja

Töö kirjeldus

Uue meeskonnaliikme igapäevatööks on ravimite tutvustamine arstidele ja apteekritele, kliendisuhete arendamine ja hoidmine, seminaridel ja konverentsidel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame just Sind, kui:
- oled särasilmne, julge ja avatud inimene ning usud, et kõik sõltub tahtest ja õppimisvõimest
- omad kõrgharidust ( meditsiinialane haridus tuleb kasuks)
- omad eelnevat kogemus müügi või turundusvaldkonnas
- suhtled inglise või vene keeles suhtlustasandil
- omad B-kategooria autojuhilube

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- kaasaegseid töötingimusi
- põhjalikku väljaõpet
- tulemuste väärilist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2017

Berlin-Chemie Menarini tegeleb ravimite turustamisega Eestis alates 1994. aastast. Peamised tootegrupid on kardiovaskulaarsüsteemi, seedetrakti ning reuma- ja põletikuvastased ravimid.