Värsked tööpakkumised

Ravimiesitleja (Tallinn / Harjumaa)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 610445

Tööpakkumise number

610445

Firma nimi peidetud Ravimiesitleja (Tallinn / Harjumaa)

Töö kirjeldus

Uue meeskonnaliikme igapäevatööks on ravimite tutvustamine arstidele ja apteekritele, kliendisuhete arendamine ja hoidmine, seminaridel ja konverentsidel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame just Sind, kui:

  • oled särasilmne, julge ja avatud inimene ning usud, et kõik sõltub tahtest ja õppimisvõimest;
  • omad kõrgharidust (meditsiinialane haridus tuleb kasuks);
  • omad eelnevat kogemust müügi või turunduse valdkonnas;
  • suhtled inglise või vene keeles suhtlustasandil;
  • omad B-kategooria autojuhilube.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • põhjalikku väljaõpet;
  • tulemuste väärilist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2019
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2019

Berlin-Chemie Menarini tegeleb ravimite turustamisega Eestis alates 1994. aastast. Peamised tootegrupid on kardiovaskulaarsüsteemi, seedetrakti ning reuma- ja põletikuvastased ravimid.