Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343881

Raudalu kauplusetöötaja (ajutine 27.05-22.06.2014)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume ajutist tööd kauplusetöötajatele ajavahemikul 27.05-22.06.2014.
Lihaletis tööaeg vahetustes 7:00–19:00 ja teine vahetus 11:00-22:15.
Puu ja juurviljas tööaeg 7:30-19:00.
Küpsetusletis tööaeg 7:00-19:00.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus.
Valmisolek töötada klienditeenindajana.
Vanust alates 18-eluaastat.

Ettevõte pakub

Head töökeskkonda.

Lisainfo

Heale klienditeenindajale kes, peab vastu terve perioodi maksame preemiat 90 eurot bruto.

Tööpakkumise number
#343881

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 588 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
26. mai 2014

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis ja Eestis. VMP - Väärtustades tööd.

Vaata rohkem