Rattamehhaanik
Tööpakkumise number #687688

9
Veloplus OÜ
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. veebruar 2021
Kuulutus aegub:16. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Veloplusi rattapoes on Sinu tööks eelkõige jalgrataste hooldus, remont ja komplekteerimine ning talvisel ajal ka suuskade hooldus ja ettevalmistus.

Töö toimub graafiku alusel E–R 10.00–19.00 ja L 10.00–17.00.

Ootused kandidaadile

  • jalgratta- või suusaspordi taust

  • hea tehniline taip ja huvi tehnika vastu

  • eelnev kogemus jalgrattamehaanikuna

  • oskus ja soov töötada iseseisvalt ning kiirelt uusi oskusi omandada

Sind ootab huvitav sporditeemaline mõnusaid väljakutseid pakkuv töö, mille eest on võimalus teenida motiveerivat töötasu ning tulemusboonust. Graafik pakub Sulle ajalist paindlikkust ning oma töötaja soodustusega saad sporditarbeid enda tarbeks soetada ahvatleva hinnaga.

Tööpakkumise number
#687688

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2021
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2021
Rattamehhaanik Rattamehhaanik

Veloplus OÜ

CV Keskuse klient Veloplus OÜ on jae- ja hulgimüügiettevõte, mille rattapood tegutseb alates 1997. aastast Tallinnas aadressil Saku tänav 3. Peale jalgrataste ja nende lisavarustuse on Veloplusi tootevalikus ka mitmekülgne valik teisi sporditooteid ning nende rattatöökoda pakub klientidele asjatundlikku rattahooldust. Veloplus OÜ annab praegu tööd ligikaudu 15 inimesele. Vaata lähemalt: www.veloplus.ee

Vaata rohkem