Värsked tööpakkumised

Rätsep/õmbleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363024

Tööpakkumise number

363024

Töö kirjeldus

Töö sisuks on klientide vastuvõtmine ning teenindamine Lõunakeskuse õmblustöökojas. Igapäevaselt tuleb parandada ja korrigeerida rõivaid. Kõige
sagedasemad tööd on lukkude vahetamine ning pükste lühendamine. Tuleb ette ka keerulisemaid töid.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat peab olema eelkõige hea õmbleja kuid lisaks ka sõbralik, täpne, aus, rõõmsameelne ning viisakas. Nõuame ka erialast haridust ja töökogemust.

Pakume kindlat ja vaheldusrikast tööd ning head palka. Oleme üritanud luua alati meeskondi, kus kõigil on hea ja mugav töötada ning väldime pingelist
õhkkonda.

Lisainfo

Lisaks heale suhtumisele töötajatesse ja huvitavale tööle, saame lubada, et otsene tagasiside klientidelt, hea töö eest, on midagi, mis paneb teid seda tööd
armastama.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
21. november 2014

Ambriesto OÜ'le kuuluvad õmblustöökojad Tartus Lõunakeskuses ja Tallinnas Kristiine Keskuses. Pakume oma töökodades parima kvaliteediga õmblusteenust klientidele ja meeldivat töökeskkonda töötajatele. Oleme õmblusteenuseid pakkunud juba aastast 2006 kuid hüppeline areng on toimunud just viimastel aastatel.