Rataslaaduri juht
Tööpakkumise number #803721

5

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Rataslaaduriga erinevate tööülesannete teostamine, peamiselt palkide ja hakke käitlemine

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus rataslaaduriga
Valmisolek vahetustega tööks sh. öised vahetused

Ettevõte pakub

  • Bussitransporti või transpordi kompenseerimist;
  • Võimalust kasutada massaaži, taastusravi või endale sobivat sportimisviisi ettevõtte kulul;
  • Võimalust kasutada ettevõtte poolt pakutavat kohapealset toitlustust (lõuna osaliselt kompenseeritud, öisel ajal supp tasuta, 24/7 kasutamiseks toiduautomaat);
  • Võimalust kasutada ettevõtte koostööpartnerite poolt pakutavaid soodustusi;
  • Võimalust puhata alati kaks nädalat suvel ning ühe nädala jõulude ajal.

Tööpakkumise number
#803721

Info

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. september 2022
Kuulutus sisestati:
5. august 2022
Rataslaaduri juht Rataslaaduri juht

Kohila Vineer OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
TÕSTUKIJUHT VINDOR OÜ
1400 - 1600 €/kuus
5 p. tagasi
TÕSTUKIJUHT VINDOR OÜ • Raplamaa
Raplamaa
nädal tagasi
Підходить і для українців
TOOTMISTÖÖLINE Polar Glass OÜ
1190 - 2200 €/kuus
TOOTMISTÖÖLINE Polar Glass OÜ • Järvamaa
Järvamaa
UUS
päev tagasi
PUHASTUSTEENINDAJA Eesti Pagar AS
UUS
päev tagasi
PUHASTUSTEENINDAJA Eesti Pagar AS • Järvamaa
Järvamaa
5 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA Jalax AS